Među nagrađenima su Barbara Grilli – Hrvatska nastava Trst, Erick Franco Aravena Nanto The Britisch School – Punta Arenas, Joaquin Lopez – Escula Republica de Croacia – Punta Arenas, Leo Filipović Grčić – Hrvatska nastava Trst, Glorija Beljan iz Dortmunda, Lucija Paulić iz Wupertala, Ivon Primorac iz Attendorna i Gulia Verdat – Hrvatska nastava Rim

Ovogodišnji likovni natječaj na temu “Slikam te pjesmo” došao je do završnice. Sedmoga travnja održana je izložba u gradskoj galeriji Iserlohna i proglašeni su najbolji radovi. Budući je pristiglo preko 500 radova, svi su izloženi na podu galerije.

Rezultati natječaja za dobnu skupinu od 1.-4. razreda

1.mjesto -Lucija Lemić OŠ Zadarski otoci-mentor Jasminka Bašić
Nika Glavaš .III.OŠ Bjelovar-mentor Suzana Turković
Josipa Mihaljević OŠ.Vežice Rijeka-mentor Silvija Vikašinović

2. mjesto -Mia Erstić OŠ Zadarski otoci-mentor Marija Ramov
Barbara Duka OŠ Marina Držića Zagreb-mentor Zrinka Budimir
Gina Uhac OŠ. V.C. Emina Lovran-mentor Snježana Kovačević

3.mjesto -Leon Puhač OŠ. A.N.Gostovinski Koprivnica-mentor Senka Pintarić
Naoemi Ferderber OŠ. I.G.Kovačić Delnice-mentor Ksenija Marincel
Barbara Brčić OŠ Zadarski otoci mentor Jasminka Bašić
Nikolina Pribanić OŠ. Dr.S.Ilijašević Oriovac-mentor Ljubica Milašin
Paula Jurković OŠ Brod Moravice-mentor Dijana Arbanas

4. mjesto – Lucija Kulundžić OŠ Dr.S.Ilijašević Oriovac-mentor Ljubica Milašin
Klara Sladić OŠ. J.Šižgorića Šibenik-mentor Helena Sarić
Gabriela Bozanić OŠ Zadarski otoci -mentor Jasminka Bašić
Ivana Džanija OŠ Velika Mlaka-mentor Danica Gazić
Tin Žnidarec OŠ A. Šenoe Zagreb-mentor Sandra Vuk
Marta Kovačić OŠ M. Držić Zagreb-mentor Zrinka Budimir
Leona Pelko OŠ I.G.Kovačić Delnice –mentor Ksenija Marincel
Miljenko Jelavić OŠ. M.Držić Zagreb-mentor Zrinka Budimir
Matej Bartolović OŠ A.Starčevića Rešetari mentor Blaženka Logožar
Mate Modrić OŠ. V.C.EMINA Lovran-mentor Snježana Kovačević
Ivana Lužanac OŠ Dr.S.Ilijašević-mentor Juliana Kolunžić
Barbara Grilli Hrvatska nastava Trst Italija- mentor Ana Spindler
Mate Borbaš OŠ M.Krleže Čepin-mentor Anica Pavić
Erick Franco Aravena Nanto The Britisch School Punta Arenas Čile-mentor Martina Kalaman
Roko Marić OŠ Zadarski otoci – mentor Željka Diklan
Zvonimir Zovko OŠ .J.Benešić Ilok-mentor Jarmila Mudroh
Marija Liščuk OŠ Centar Pula –mentor Koviljka Grenko
Davor Sučić OŠ Kraljica Jelena Solin-mentor Dubravka Mišadin
Chiara Brakus OŠ Oroslavlje-mentor Ankica Suk
Tin Lončar Hrvatska nastava Švicarska-mentor Božica Matak
Marija Djuraš OŠ V.Nazora Rovište-mentor Melita Pek

Rezultati natječaja za dobnu skupinu 5.-8. razreda

1.mjesto – Božica Gjivoje OŠ P.Kanavelića Korčula –mentor Abel Brčić

2.mjesto – Nada Borovina OŠ P.Kanavelića Korčula-mentor Abel Brčić
Marija Pleše Centar za odgoj i obrazovanje “Ivan Stark” Osijek-mentor Zorica Djuranić
Kristijan Bakač OŠ. Sv. Marija-mentor Barbara Salaj
Ivan Barišić OŠ Višnjevac-mentor Silvija Vikašinović

3.mjesto – Ivana Vrdoljak OŠ P.Kanavelića Korčula-mentor Abel Brčić
Emina Pekas OŠ. M.Lovraka Zagreb-mentor Bernadica Mazar
Tin Barbarić Centar za odgoj I obrazovanje “Ivan Stark”Osijek-mentor Zorica Djuranić
Damir Vlaisavljević OŠ F.Petrića Cres

4.mjesto -Nikolina Opuvačić Centar za odgoj i obrazovanje”Ivan Stark”Osijek-mentor Zorica Djuranić
Adrian Minkos Centar za odgoj i obrazovanje “Ivan Stark”Osijek-mentor Zorica Djuranić
Paula Zoković OŠ M. Lovraka Zagreb-mentor Bernadica Mazar
Ema Richter Sujeranović OŠ M.Lovraka Zagreb-mentor Bernadica Mazar
Joaquin Lopez Escula Republica de Croacia Punta Arenas Čile-mentor Marina Kalamari
Leo Filipović Grčić Hrvatska nastava Trst Italija-mentor Ana Spindler
Glorija Beljan Dortmund-Likovna radionica Ankica Karačić
Lucija Paulić Wupertal-LR Ankica Karačić
Ivon Primorac Attendorn-LR Ankica Karačić
Gulia Verdat Hrvatska nastava Rim Italija-mentor Ivana Nosić