Vaše mišljenje nam je važno!
Ispunite kratku anketu

Vaši odgovori pridonijet će boljoj kvaliteti časopisa stoga vam unaprijed zahvaljujemo na povratnim informacijama.

Središnji ured

HRVATSKA MATICA ISELJENIKA

Trg Stjepana Radića 3, 10000 ZAGREB
HRVATSKA / CROATIA

MATIČNI BROJ: 03277348
OIB: 28639480902

tel: (+385 1) 61 15 116
fax: (+385 1) 61 11 522
E-mail: hmi-info@matis.hr
Web site: matis.hr

Radno vrijeme: od 8:00 do 16:00 sati

ŽIRO RAČUN
IBAN:HR8023900011100021305
kod Hrvatske poštanske banke

DEVIZNI ŽIRO RAČUN
702000-VAL-9100000-132344-273
kod Privredne banke Zagreb
SWIFT PBZGHR2X
IBAN HR06 2340 0091 5102 9671 7

UPRAVA

Ravnatelj:
Mijo Marić, prof.
E-mail: ured.ravnatelja@matis.hr

Zamjenik ravnatelja:
dr.sc. Ivan Tepeš
E-mail: ured.ravnatelja@matis.hr

Tajnik:
Marijana Žeželj, dipl. iur.
E-mail: marijana.zezelj@matis.hr

 

URED RAVNATELJA

Voditelj marketinga
Ivana Rora, bacc. kom.
E-mail: ivana.rora@matis.hr; marketing@matis.hr

Viši koordinator u Hrvatskoj matici iseljenika
Snježana Đuričković, bacc. kom.
E-mail: snjezana.durickovic@matis.hr; ured.ravnatelja@matis.hr

 

Služba pravnih, kadrovskih, općih, tehničkih i računovodstvenih poslova
Rukovoditeljica Službe

Lana Šaš, mag.iur.
E-mail: lana.sas@matis.hr

Koordinator u Hrvatskoj matici iseljenika

E-mail:

_______________________________________________________________________

Služba za kulturu, obrazovanje, znanost i nakladništvo
Rukovoditeljica Službe

Ivana Dvorneković, dipl.ing.
E-mail: ivana.dvornekovic@matis.hr

Koordinator u Hrvatskoj matici iseljenika

Anita Bračić
E-mail: anita.bracic@matis.hr

Služba za kulturu, obrazovanje, znanost i nakladništvo

ODJEL ZA KULTURU

Rukovoditeljica Odjela
Lucija Starčević, mag. educ. geogr.
E-mail: lucija.starcevic@matis.hr; folklor@matis.hr

Koordinator- specijalist iseljeničke baštine

E-mail:

Koordinator u Hrvatskoj matici iseljenika
Nives Antoljak
E-mail: nives.antoljak@matis.hr

 

ODJEL ZA OBRAZOVANJE I ZNANOST

Rukovoditeljica Odjela
Lada Kanajet Šimić, prof.
E-mail: lada.kanajet@matis.hr

Stručni savjetnik-specijalist
Valentina Badanjak Pintarić, dipl. mus.
E-mail: valentina.badanjak.pintaric@matis.hr

ODJEL ZA NAKLADNIŠTVO

Rukovoditeljica Odjela
Vesna Kukavica, prof.
E-mail: vesna.kukavica@matis.hr

Stručni savjetnik – specijalist
Diana Šimurina Šoufek, prof.
E-mail: diana.simurina@matis.hr

Glavna urednica časopisa Matica

Jelena Badovinac Dimitrijević, dipl. nov.
E-mail: jelena.badovinac@matis.hr

Novinar
Snježana Radoš, bacc. oec.
E-mail: matica@matis.hr; snjezana.rados@matis.hr

Služba pravnih, kadrovskih, općih, tehničkih i računovodstvenih poslova

ODJEL PRAVNIH I KADROVSKIH POSLOVA

Rukovoditelj odjela

E-mail:

Koordinator u Hrvatskoj matici iseljenika

E-mail:

ODJEL OPĆIH I TEHNIČKIH POSLOVA

Voditelj tehničkih poslova
Darko Plahtan
E-mail: darko.plahtan@matis.hr

Dostavljač
Josip Boromisa
E-mail: josip.boromisa@matis.hr

ODJEL RAČUNOVODSTVENIH POSLOVA

Rukovoditeljica Odjela
Suzana Hreljić, dipl ekonomist
E-mail: suzana.hreljic@matis.hr; racunovodstvo@matis.hr

Viši koordinator
Dubravka Pojatina
E-mail: dubravka.pojatina@matis.hr

Koordinator
Adriana Šoštar
E-mail: adriana.sostar@matis.hr

HMI – PODRUŽNICA RIJEKA

Voditelj: Renata Garbajs, prof.

Trpimirova 6, 51 000 Rijeka
E-mail: renata.garbajs@ri.matis.hr 
Tel: 051/ 214 557; 099 819 4516
Fax: 051/ 339 804

HMI – PODRUŽNICA PULA

Voditeljica: Barbara Buršić, prof.

Leharova 1, 52 100 Pula
E-mail: barbara.bursic@pu.matis.hr
Tel: 099/496 3866
Fax:

HMI – PODRUŽNICA SPLIT

Voditelj: Ante Ćaleta, dipl. iur.

21 000 Split
E-mail: ante.caleta@sp.matis.hr
Tel: 099/4925806

HMI – PODRUŽNICA DUBROVNIK

Voditeljica: Maja Mozara, dipl. politolog

Petilovrijenci 7, 20 000 Dubrovnik
E-mail: maja.mozara@du.matis.hr
Tel: 020/ 436 276
Fax: 020/321306

Mob: 098/344313

HMI – PODRUŽNICA VUKOVAR

Voditelj: Silvio Jergović, dipl. ing. šum.

Franje Tuđmana 20, 32 000 Vukovar
E-mail: silvio.jergovic@vu.matis.hr
Tel: 032/450-572
Fax/032/450-573
Mob: 099/6115 111