Hrvatski svjetski kongres podsjeća zainteresirane da se bliži krajnji rok za prijavu na HSI (28.2.2017.)

Hrvatski svjetski kongres podsjeća zainteresirane da se bliži krajnji rok za prijavu na HSI (28.2.2017.). Igre će se održati od 18. do 21. srpnja 2016. godine u Zagrebu. Stoga, javite se što prije svom nacionalnom koordinatoru kako biste osigurali svoje mjesto. Kontakt koordinatora možete pronaći na sljedećem linku: http://bit.ly/2jy7P21. Donosimo e-mail adrese koordinatora po zemljama. Ukoliko za vašu zemlju nije imenovan nacionalni koordinator, obratite na e-mail info@hsi-cwg.com.

Država E-mail
Angola angola@hsi-cwg.com
Argentina argentina@hsi-cwg.com
Australija australija@hsi-cwg.com
Austrija austrija@hsi-cwg.com
Belgija belgija@hsi-cwg.com
Bolivia bolivija@hsi-cwg.com
Bosna i Hercegovina bih@hsi-cwg.com
Brazil brazil@hsi-cwg.com
Čile cile@hsi-cwg.com
Crna Gora crnagora@hsi-cwg.com
Ekvador ekvador@hsi-cwg.com
Hrvatska hrvatska@hsi-cwg.com
Italija italija@hsi-cwg.com
Kanada kanada@hsi-cwg.com
Nizozemska nizozemska@hsi-cwg.com
Novi Zeland novizeland@hsi-cwg.com
Njemačka njemacka@hsi-cwg.com
Paragvaj paragvaj@hsi-cwg.com
Peru peru@hsi-cwg.com
Rumunjska rumunjska@hsi-cwg.com
SAD sad@hsi-cwg.com
Slovenija slovenija@hsi-cwg.com
Srbija srbija@hsi-cwg.com
Švedska svedska@hsi-cwg.com
Švicarska svicarska@hsi-cwg.com
Velika Britanija velikabritanija@hsi-cwg.com
Venezuela venezuela@hsi-cwg.com