Proglašeni pobjednici Zelenog i plavog putovanja

4 min čitanja

Prvu nagradu u kategoriji osnovnoškolaca od 1. do 4. razreda osvojio je Dejan Martan iz Male Subotice, OŠ Tomasa Goričanca, a u kategoriji od 5. do 8. razreda Riječanin Gabriel Pehar iz OS-SE San Nicolo

Proglašeni su najbolji radovi Međunarodnog natječaja „Zeleno i plavo putovanje. Donosimo rezultate koje su nam poslali organizatori natječaja, umjetnici Ankica i Ante Karačić iz Iserlohna. Izložbe radova

Osnovnoškolci od 1. do 4. razreda

Prva nagrada

Dejan Martan 2.r., Mala Subtica, OS Tomasa Goricanca, Ljiljana Rinkovic – nastavnik

Druga nagrada

Matija Milovac 2.r.,Lovran,OS V.C. Emina, Snijezana Kovacevic – nastavnik
Sara Pintaric 4.r.,Bjelovar,III.OS Bjelovar, Natasa Brekalo-nastavnik

Treća nagrada

Neva Novak 2.r.,Mala Subotica.OS Tomasa Goricanca,Ljiljana Rinkovic-nastavnik
Marijana Jelenic 4.r.,Marinci,PS Petra Zrinskog,Nevenka Skrabo-nastavnik
Julija Juras 2.r.,Mala Subotica,OS Tomasa Goricanca,Ljiljana Rinkovic-nastavnik
Mihael Sebic 1.r., Marinci,PS Petra Zrinskog,Marija Lesandric-nastavnik
Petar Mrgan 4.r.,Bjelovar,III.OS Bjelovar.Natasa Brekalo-nastavnik
Tibor Vuksic 1.r.,Nasice,OS D.Pejacevic,Marina Mihalj-nastavnik
Ena Cerni 3.r.,Bjelovar,III.OS Bjelovar,Suzana Turkovic-nastavnik
Karmela Petric 4.r.,Marinci,PS Petra Zrinskog,Nevenka Skrabo-nastavnik
Katarina Hometa 2.r., Hemer Njemacka,Iserlohn,LR Croart Iserlohn;Ankica Karacic-nastavnik
Matilda Karacic 3.r., Iserlohn Njemacka,Iserlohn,LR Croart Iserlohn,Ankica Karacic-nastavnik
Krsevan Dominis 1.r.,Zadar,OS Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik

Četvrta nagrada

Lana Mitrovic 1.r.,Zadar,OS Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik
Patrik Smiljan 3.r., Josipovac,OS Josipovac,Andrijana Sili.nastavnik
Tea Filipovic 3.r.,Darmstadt,HN Hessen,Ivana Capek-nastavnik
Magdalena Lovric 4.r.,Kastel Novi,OS BijaciTerezija Zokic-nastavnik
Lana Nakic 4.r.,Zadar,OS Zadarski Otoci,Antonija Klaric-nastavnik
Matea Lagator 2.r.,Josipovac,OS Josipovac,Gabrijela Radic-nastavnik
Maja Maric 3.r.,Berlin,HN Berlin,Danijel Zrno-nastavnik
Josipa Zoric 2.r.,Tomislavgrad BiH,PS Crvenica,Janja Zoric-nastavnik
Ena Matok 4.r.,SL.Kobas,OS S.Ilijasevic,Julijana kolunzic-nastavnik
Rok Milanja 1.r.,Zadar,OS Zadarski Otoci,Renata Androvic-nastavnik
Lara Sajkovic 1.r.,Koprivnica,OS Braca Radic,Vesna Petrusic-nastavnik
Danijela Ivanisevic 2.r.,Brod Moravice,OS Brod Moravice,Dijana Arbanas-nastavnik
Viktoria Dedic 4.r.,Berlin,HN Berlin,Ela Tancic-nastavnik
Josip Kaposi 4.r.,Marinci,PS Petra Zrinskoga,Nevenka Skrabo-nastavnik
Gabrijel Bubnjic 4.r.,Karlovac,PS Cerovac Vukmanicki,Ana Prepolec Padezanin-nastavnik
Helena Hometa 4.r., Hemer Deutchland,LR Croart Iserlohn,Ankica Karacic-nastavnik
Mihael Curic 2.r.,Kumanovo Makedonija,HN Makedonija,Vedran Iskra-nastavnik
Lara Vidakovic 4.r.,Zelcin,PS Ivanovci,Ljiljana Marinjak-nastavnik
Mario Knezevic 3.r.,Radgau,HN Hessen,Sanja Banovic-nastavnik
Asija Becirspahic 4.r.,Garesnica,OS Trnoviticki Popovac,Mustafa Becirspahic-nastavnik
Miriana Mita, 4.r. razred – uciteljica Aida Borcescu
Valentina Mihaila 2.r. razred – uciteljica Ana Filca
Lorena Ioana Ifca 0 razred – uciteljica Sabina Ana Ghera ( u Rumunjskoj ima i razred 0 (nula) – to je izmedu vrtica i prvog razreda osnovne skole)

Peta nagrada

Ivan Perkovic 3.r.,Razanac,OS J.Barkovica,Ana Zekanovic-nastavnik
Stijepan Pribanic 3.r., Crikvenica,OS V.Nazora,Suzana Kljus-nastavnik
Nikole Pavicic 2.r.,Zagreb,OS M.Drzica,Zrinka Budimir.nastavnik
Iva Draskovic 2.r.,Zadar,OS Zadarski Otoci,Emilija Weitheim-nastavnik
Luka Krsanac 2.r.,Lovran,OS V.C.Emina,Snijezana Kovacevic-nastavnik
Anika Majetic 4.r.,Crikvenica,OS V.Nazora,Maja Loncaric-nastavnik
Mia Cicko 2.r.,Oroslavje,OS Oroslavje,Ankica Suk-nastavnik
Nera Iludica 2.r.,Sibenik,OS J.Sizgorica,Helena Saric-nastavnik
Ramona Lojan Peranic 4.r.,Bjelovar,III.OS Bjelovar,Natasa Brekalo-nastavnik
Franjo Ivankovic 4.r.,Essen,LR Croart Iserlohn,Ankica Karacic-nastavnik
Ema Kuzman 3.r.,Varazdin,OS SV.Ursule,Silvija Bancic
Mihaela Mihanovic 2.r.,Split,OS Mertojak,Roberta Baric-nastavnik
Kristijan Gotic 3.r.,Ljubesica,OS LJubesica,Bozica Santek
Lucija Knezevic 2.r.,Rijeka,OS Centar,Jasna Citkovic-nastavnik
Modesta Bucat 4.r.,Hvar,OS Hvar,Katica Borak-nastavnik
Maja Jureta 4.r.,Germering,HN Bavarska,Jurka Maic-nastavnik
Luka Jrendic 2.r., Koprivnica,OS A.N.Gostovinski, Djurdjica Posta-nastavnik

Osnovnoškolci od 5. do 8. razreda

Prva nagrada

Gabriel Pehar 6.r.,Rijeka,OS-SE San Nicolo,Tea Paskov Vukojevic-nastavnik

Druga nagrada

Amea Valentin 8.r.,Osijek,OS T.Ujevic,Domagoj Sokicic-nastavnik
David Simic 6.r.,Zagreb,OS J.Klovica,Sanja Gjurcevic-nastavnik
Lana Ninkovic 7.r.,Zagreb,OS M.Lovraka,Bernadica Mazar-nastavnik

Treća nagrada

Emina Cincurak 7.r.,Ilok,OS J.Benesica,Kristina Hrubik Karacic-nastavnik
Helena Raic 5.r.,Sombor,HKUD V.Nazor Sombor,Mirjana Crnkovic-nastavnik
Julijana Cvrlje 7.r.,Frankfurt,HN Hessen,Lidija Bodalec-nastavnik
Lara Vidusek 8.r.,Zagreb,OS Kajzerica,Lena Ivankovic-nastavnik
Luka Radmilovic 8.r.,Rijeka,OS-SE San Nicolo,Laura Herceg-nastavnik
Lucija Zovko 6.r.,Zagreb,OS J.Klovica,Sanja Gjurcevic-nastavnik
Katarina Maricic 5.r.,Rijeka,OS-SE Gelsi,Tea Paskov Vukojevic-nastavnik
Ana Franjko 11.r.,Munchen,HN Bavarska,Josipa Kelava-nastavnik
Doroteja Jerkovic 7.r.,Nevidjane,OS V.Nazora,Lucija Deskovic-nastavnik

Četvrta nagrada

Antica Stampalija 6.r.,Tribunj,KU Tribunj,Mira Schweiter-nastavnik
Lana Vlasic 7.r.,Frankfurt-Bergen-Enkheim,HN Hessen,Morana Dujmovic
Ana Ciganovic 6.r.,Pozega,KOS Pozega,Ana Cekovic-nastavnik
Ema Pavosevic 5.r.,Ladimirovci,OS Ladimirovci,Marina Arambasic-nastavnik
Stela Sumic 8.r.,Rijeka,OS-SE San Nicole,Laura Herceg-nastavnik
Monika Arelic 5.r.,Rijeka,OS-SE San Nicolo LIADO,Nina Licul-nastavnik
Adriana Ferleta 6.r.,Rijeka,OS-SE San Nicolo“Likovno istrazivacki atelier darovitih osnovskolaca“,Tea Paskov Vukojevic-nastavnik
Mateja Nadj 6.r.,Bad Soden,HN Hessen,Smiljana Veselic-Vucina-nastavnik
Rakos Nora Ana 5.r.,Murakeresztur Madjarska,OS N,Zrinski,Rekosne Lovrek Zsuzsanna-nastavnik
Klara Rigo 5.r.,Nasice,OS D.Pejacevic,Sanja Portnar-nastavnik
Mirna Ostojic 7.r.,Nevidjane,OS V.Nazor,Lucija Deskovic-nastavnik
Helena Cosic 7.r.,Neu Isenburg,HN Hessen,Aleksandra Djuric-nastavnik
Ana Lena Udovcic 6.r.,Berlin,HN Berlin,Gordana Kesina-nastavnik
Lea Zmaic 8.r.,Osijek,OS T.Ujevic,Domagoj Sokicic-nastavnik
Tara Kos 7.r.,Gornji Mihaljevac,OS G.Miholjac,Lidija Novak Levetic-nastavnik
Gita Vlahek 5.r.,Zlatar Bistrica,OS Zlatar Bistrica,Marina Dinjar-nastavnik
Maximilijan Karacic 7.r., Iserlohn.LR Croart Iserlohn,Ankica Karacic-nastavnik
Marija Medo 8,r.,Munchen,HN Bavarska,Mirna Zivko-nastavnik
Jozo Kelava 5.r.,Unterhaching,HN Bavarska,Marko Filipovic –nastavnik
Katija Tuck 8.r.,Sarbriken,HN Hesen Saarland,Lucija Sarcevic-nastavnik
Dominik Mikic 7.r.,Erlangen,HN Bavarska,Marko Plavic-nastavnik
Igor Dolas Osobe sa intelektualnim teskocama,Gornje Komarevo,Mirjana Petrovic Mikulic-nastavnik
(Hrvatski glas Berlin)

Podijeli ovaj članak
Skip to content